O nas

Witamy Państwa na stronie internetowej prywatnego specjalistycznego gabinetu stomatologicznego, którego właścicielem jest lekarz stomatolog - Ewa Szela-Lipiec, znajdującego się w miejscowości Gorzów Wielkopolski w województwie lubuskim

Jestem lekarzem stomatologiem - specjalistą stomatologii ogólnej z piętnastoletnim stażem pracy lekarza w lecznictwie szpitalnym i podstawowej opiece stomatologicznej i zdrowotnej.

W gabinecie stosujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta i proponujemy różne możliwości leczenia stomatologicznego, aby odpowiadały one pacjentowi pod względem medycznym, estetycznym i finansowym zapewniając Państwu kompleksową opiekę specjalistyczną.

Naszymi priorytetami są wysoka jakość usług stomatologicznych, bezpieczeństwo, zdrowie, dobre samopoczucie zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz długotrwałe efekty leczenia. Zadbają o to współpracownicy lekarze - wybitni pracownicy klinik z województwa lubuskiego oraz najlepsi specjaliści największych polskich klinik i szpitali.

W prowadzonej przez nas diagnostyce stomatologicznej wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia i technologie.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty a także na bezpłatne konsultacje.


Więcej

 

 Zakres naszych usług

696d2a9df180b255e8f95b17e182dd6c.jpgOferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz miłą i fachową kadrę lekarzy specjalistów. Współpracujemy z najlepszymi w miejscowości Gorzów Wielkopolski i województwie lubuskim, pracowniami i technikami dentystycznymi.
Wszystkie zabiegi wykonywane są bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub w sedoanalgezji.

Lekarz stomatolog (inaczej dentysta) to specjalista medycyny, która zajmuje się leczeniem zębów, przyzębia, błony śluzowej jamy ustnej, stawu skroniowo-żuchwowego człowieka. Zadaniem lekarza stomatologa jest współdziałanie z innymi dyscyplinami medycyny np. ortodoncją, implantologią, periodontologią, chirurgią szczękowo-twarzową, itp.

Jesteśmy wielospecjalistycznym gabinetem stomatologicznym kierującym swoją działalność zarówno do najmłodszych pacjentów, jak i osób dorosłych. Nasz stale powiększający się zespół lekarski to najlepsi specjaliści pracujący na co dzień w renomowanych miejskich klinikach i szpitalach.

Nasza oferta obejmuje:

  • profilaktyka stomatologiczna
  • stomatologia zachowawcza i rekonstrukcyjna
  • stomatologia estetyczna
  • pedodoncja
  • endodoncja (leczenie kanałowe)
  • mikrochirurgia endodontyczna
  • chirurgia stomatologiczna
  • implantologia
  • protetyka
  • periodontologia


WięcejKontakt

"DENTEX"
Centrum Stomatologii

Zachowawczej


Szela-Lipiec Ewa


66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Hawelańska 8 lok. 3

 
Telefon

(+95) 720 42 80 
Godziny pracy
Poniedziałek:   8:00 - 18:00
Wtorek:   8:00 - 18:00
Środa:   8:00 - 18:00
Czwartek:   8:00 - 18:00
Piątek:   8:00 - 18:00
Sobota:   8:00 - 14:00
Niedziela:   nieczynne

Partnerzy
med24.pl najlepszylekarz.pl najlepszystomatolog.pl